Materiālu sagatavošana

Māju ražošanā izmantojam augstākās kvalitātes materiālus no sertificētiem piegādātājiem, kuru produkti atbilst visām ES prasībām un ir CE marķēti.

Ēku konstrukcijās izmantotie kokmateriāli ir marķēti ar C24 un „FSC” – saudzīgas mežsaimniecības zīmi.

   

Karkasu veidošana

Ražošanā vadāmies pēc Norvēģu TREHUS vadlīnijām, tehnoloģijām un ievērojam maksimālu precizitāti. Izmantojamās iekārtas nodrošina kvalitatīvu darbu un efektivitāti, katrs panelī izmantotais elements simtprocentīgi atbilst nepieciešamajam izmēram. Uzņēmumā ieviesta 3-kārtīga kvalitātes kontrole.

Pēc elementu sagatavošanas, tiek veidots paneļa karkass, izmantojot konstruktīvos rasējumus un sagatavotos elementus. Šis process tiek veikts ar īpašu precizitāti.

Sagatavotie paneļi tiek aizpildīti ar siltumizolāciju, instalāciju un nepieciešamajiem iekšējiem un ārējiem slāņiem.


   

Transportēšana

Pēc paneļu saražošanas, tos iekrauj transporta automašīnās tā, lai būtu maksimāli aizņemts viss potenciāli izmantojamais tilpums. Mūsu loģistikas un ražošanas speciālisti ir izstrādājuši speciālu iekraušana shēmu, pēc kuras tiek iekrauti paneļi, tā lai izkraušanas process aizņemtu mazāk laika un būtu iespējams paneļu montāžu objektā nodrošināt tieši no piegādes transporta.

 

   

Montāža objektā

Kad paneļi ir nogādāti objektā, kur jau ir izveidoti pamati, tie tiek izkrauti no automašīnas un sākas mājas montāžas process. Šis process ir līdzīgs „Lego” klucīšu likšanai. Vienas ģimenes mājas montāžas laiks ir vidēji 1-3 dienas, tas ir atkarīgs no mājas apdzīvojamās platības un konstrukcijas sarežģītības pakāpes.

 

 

Būvniecība

Sākas projekta ilglaicīgākā daļa – iekšējā, ārējā apdare, komunikāciju un apkures izbūve.

 

 

 

 

info@hus.lv     +371 26454545