Koka karkasa mājas


  • Koka karkasa māju ražošanas tehnoloģija ir gadsimtiem ilgā koka būvniecības tradīcija apvienojumā ar mūsdienīgiem risinājumiem, tas reizē ir tradicionāls un moderns būvniecības veids.

 


  • Ēkas pamatkonstrukcija ir koka karkass, kas tiek piepildīts ar siltumizolācijas materiālu. Koka karkasa būvniecība atļauj plašas izvēles iespējas gan siltumizolācijas materiālu izvēlē (minerālvate, akmensvate, kokšķiedras vate, ekovate utt.) kā arī ēkas apdares materiālu izvēlē (apdares dēļi, dekoratīvais apmetums, fasādes ķieģeļi, plastmasas apdares dēļi u.c.).


 

  • Koka karkasa ēkas izceļas ar ļoti ātru montāžas laiku, atkarībā no ēkas plānojuma, koka karkasa mājas montāža būvlaukumā var aizņemt tikai 1-3 dienas. Situācijās, kad ēkas pamati ir ielikti pirms zemes sasalšanas, ēkas montāžu ir iespējams veikt arī ziemā.


 

  • Koka karkasa ēku paneļi tiek rūpnieciski sagatavoti rūpnīcā, tas nodrošina to augsto precizitāti un kvalitāti. Ēka ražošanas procesā atrodas zem jumta, līdz ar to nav pakļauta mainīgo laikapstākļu riskiem, paneļi tiek ražoti pēc precīziem datorizētiem plāniem, kas nodrošina lielu precizitāti un samazina cilvēciskā faktora ietekmi.


 

  • Pretēji populāram uzskatam, koka karkasa konstrukcijas nav īstermiņa un domāta pagaidu ēkām. Par koka māju ilgdzīvošanas spējām liecina daudzi arhitektūras pieminekļi Rīgā un visā Latvijā. Koks ir konkurētspējīgs celtniecības materiāls, kas ir pierādījis savas noturības un ekoloģijas priekšrocības gadu gaitā.


                      Vecākā koka māja Kurzemē - celta 1670. gadā.

 

 

 

info@hus.lv     +371 26454545